Pilot pro řízení projektů tvorby webů

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici webdevelopera a vedoucího projektů pro tvorbu internetových prezentací, e-shopů a informačních portálů.

Rádi tvoříme úspěšné weby, které plní požadované cíle. Jsme pyšní, že můžeme zákazníkům poskytnout moderní technologie, přehledný administrační systéme a funkční design.

Máš-li v sobě tvůrčí potenciál, organizační schopnosti a chuť dělat weby pořádně, tak se můžeš stát součástí sehrané posádky studia Pilot.

Náplň práce:

  • řízení projektů tvorby webů
  • návrh struktury a ovládání internetové prezentace
  • spolupráce na tvorbě strategie internetového marketingu
  • spolupráce s programátorem při vývoji nových funkcionalit
  • spolupráce s designérem při tvorbě grafického návrhu
  • hodnocení výkonu realizovaných projektů

Požadujeme:

  • organizační schopnosti
  • analytické myšlení
  • přehled v nejmodernějších trendech webových technologií
  • schopnost práce v týmu
  • ochotu k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • práci v rozvíjejícím se týmu
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • školení a zvyšování kvalifikace
  • příjemné pracovní prostředí
  • neomezeně dobré kávy
  • stravenky
  • možnost homeoffice
  • sickdays
  • bonusovou dovolenou
  • každoroční let balónem
  • odpovídající platové ohodnocení

Chci se stát součástí posádky Pilot.

Máš-li zájem o spolupráci, tak nám napiš něco o sobě. Rádi se pak setkáme osobně.

Napiš nám