Design studio Pilot

Společnost Pilot, v.o.s. byla založena v Brně v únoru 1998 lidmi s dlouholetou praxí v oboru reklama, grafický design, DTP, prepress a tisk.
Dnes jsme zkušené a stabilní grafické studio, které se věnuje firemnímu designu, tiskové produkci a realizaci od návrhu logotypu, přes tisk vizitek a prospektů, vybavení a označení prodejen, reklamní předměty, veletržní stánky až po internetové prezentace, e-shopy a rozsáhlé informační portály. Máme zákazníky po celé České republice, také na Slovensku, v Rakousku, Švýcarsku i Velké Británii.

Pracujeme jako tým

Pomáháme firmám budovat jejich firemní identitu a tím uspět na trhu. Pracujeme vždy s potřebným zaujetím, invencí a znalostí. Naším cílem je tvořit krásné a hlavně funkční věci, které dávají smysl.

Naše specializace

  • S nadšením budujeme úspěšné vizuální a produktové styly pro firmy i jednotlivce. Jednoduchost, čitelnost, použitelnost, jednoznačnost a elegance jsou základní znaky našich novýchznaček a logotypů.
  • Díky moderním o ověřeným technologiím tvoříme úspěšné internetové prezentace od malých webů, přes e-shopy až po rozsáhlé portály.
  • Vymýšlíme, tvoříme a dodáváme vše, co potřebujete pro prodej vašich produktů. Tiskoviny, etikety, reklamní předměty, vybavení prodejen, veletržní stánky...
MAENTIVA
exprover
JAPO

Kariéra

Staňte se členem tvůrčího týmu PILOT a pracujte s námi na zajímavých zakázkách a projektech. Hledáme právě vás?

Podporujeme

Stali jsme se partnery neziskové organizace Nadační fond Modrý hroch, která pomáhá dětem po těžkých úrazech a podporuje dětskou chirurgii, ortopedii a traumatologii. Věnuje se hospitalizovaným dětem i jednotlivým dětem po odchodu z nemocnice, rozšiřuje možnosti lékařů a ošetřujícího personálu, pořádá preventivní protiúrazové akce, podporuje vědecký výzkum v oblasti dětské medicíny a další.

Podporujeme Zámecký golfový klub v Pršticích u Brna a každoroční setkání horkovzdušných balónů nad Brnem Balloon Jam.

logo-CGCPR
modry-hroch
Balloon-Jam