Design studio Pilot

Společnost Pilot, v.o.s. byla založena v Brně v únoru 1998 lidmi s dlouholetou praxí v oboru reklama, grafický design, DTP, prepress a tisk.
Dnes jsme zkušené a stabilní grafické studio, které se věnuje firemnímu designu, tiskové produkci a realizaci od návrhu logotypu, přes tisk vizitek a prospektů, vybavení a označení prodejen, reklamní předměty, veletržní stánky až po internetové prezentace, e-shopy a rozsáhlé informační portály. Máme zákazníky po celé České republice, také na Slovensku, v Rakousku, Švýcarsku i Velké Británii.

Pracujeme jako tým

Pomáháme firmám budovat jejich firemní identitu a tím uspět na trhu. Pracujeme vždy s potřebným zaujetím, invencí a znalostí. Naším cílem je tvořit krásné a hlavně funkční věci, které dávají smysl.

Tomáš Stejskal
CEO

Ing. Tomáš Stejskal

Martin Kuděla
zákaznická podpora

Martin Kuděla

Franta.jpeg
webdevelop

František Hynšt

Magda.jpeg
frontend

Magdaléna Kubincová

Miroslav Kovář
backend

Miroslav Kovář

Dominik Fiala
backend

Dominik Fiala

Daniel Kokeš
design

Daniel Kokeš

Lukáš.jpeg
frontend

Lukáš Meduna

Radek Fryšták
backend

Radek Fryšták

Naše specializace

  • S nadšením budujeme úspěšné vizuální a produktové styly pro firmy i jednotlivce. Jednoduchost, čitelnost, použitelnost, jednoznačnost a elegance jsou základní znaky našich novýchznaček a logotypů.
  • Díky moderním o ověřeným technologiím tvoříme úspěšné internetové prezentace od malých webů, přes e-shopy až po rozsáhlé portály.
  • Vymýšlíme, tvoříme a dodáváme vše, co potřebujete pro prodej vašich produktů. Tiskoviny, etikety, reklamní předměty, vybavení prodejen, veletržní stánky...
MAENTIVA
exprover
JAPO

Kariéra

Staňte se členem tvůrčího týmu PILOT a pracujte s námi na zajímavých zakázkách a projektech. Hledáme právě vás?

Podporujeme

Stali jsme se partnery neziskové organizace Nadační fond Modrý hroch, která pomáhá dětem po těžkých úrazech a podporuje dětskou chirurgii, ortopedii a traumatologii. Věnuje se hospitalizovaným dětem i jednotlivým dětem po odchodu z nemocnice, rozšiřuje možnosti lékařů a ošetřujícího personálu, pořádá preventivní protiúrazové akce, podporuje vědecký výzkum v oblasti dětské medicíny a další.

Podporujeme Zámecký golfový klub v Pršticích u Brna a každoroční setkání horkovzdušných balónů nad Brnem Balloon Jam.

logo-CGCPR
modry-hroch
Balloon-Jam