Tisk a podpora prodeje

Navrhujeme, připravujeme a tiskneme všechny druhy tiskovin od vizitek a dopisních papírů až po prospekty, katalogy nebo časopisy a knihy.

brand-vizual-styl

Znalost a zkušenost jsou předpoklady skvělého výsledku

Skromnost stranou, na tisk jsme machři. Vyrostli jsme v tiskárně a máme bohaté zkušenosti z tiskové a reklamní produkce. Spolupracujeme s dodavateli špičkové úrovně a garantujeme vám vysokou kvalitu výsledného produktu za odpovídající cenu. Díky našemu osobnímu přístupu a důrazu na detail a jednotnost všech prezentačních materiálů mají u nás spokojenost zaručenou i puntičkáři.

Typografie, text i obraz

Práce s textem nás baví. Pečlivě vybíráme vhodný font a dbáme nejen na gramatická ale především na typografická pravidla. Vyladíme nebo rovnou napíšeme čtivé texty a upravíme nebo znovu nafotíme vaše produkty, kanceláře i týmy.

 

Polep firemních vozů i veletržní stánek

Rádi vymýšlíme a navrhujeme orientační systémy, označení prodejních míst, polepy firemních vozů i reklamní horkovzdušné balóny. 

Výroční a historické publikace

Naší specializací je tvorba historických publikací, například k firemním výročím. Spolupracujeme s historiky a archiváři, kteří prochází firemní, soukromé i veřejné archivy a častokrát objevují neznámá nebo zapomenutá fakta z historie. Získané historické dokumenty se stávají základem dědictví společností a doplňují klasické výroční zprávy.  

Děláme i skvělou kávu...

Zastavte se u nás na skvělou kávu. Rádi vám ukážeme co děláme, jak to děláme a hlavně jaké máme výsledky.

Napište nám!