On-line marketing a analytika

Počítáme s tím, že nechcete, aby váš web skončil polozapomenutý na páté stránce vyhledávačů. Proto je nutné ho vhodně propagovat, sledovat a správně vyhodnocovat (často překvapivé) chování návštěvníků a plnění vašich stanovených cílů. Na základě získaných dat pak můžeme váš web společně upravovat a pilovat k dokonalosti.

marketing

Přiveďte na svůj web návštěvníky

Spuštěním webu příběh nekončí, ale začíná. Konečně máte špičkové webovky, a určitě si je nechcete nechat pro sebe – chcete přilákat návštěvníky a potenciální zákazníky.

Možností je mnoho: optimalizace pro vyhledávače (SEO), PPC kampaně, zbožové srovnávače, newslettery, sociální sítě, PR články, zpětné odkazy atd. Přesně určíme, co je pro vás nejúčinnější cesta, a na míru navrhneme optimální marketingovou strategii.

A co je nejdůležitější, všechno důkladně změříme a vyhodnotíme, abyste si mohli snadno spočítat úspěšnost marketingových kampaní.

Co nezměříte, to nezlepšíte

Nespoléháme se na dojmy a pocity. Aby byl váš web úspěšný, musíte dát návštěvníkům to, po čem touží. Proto tvorbě každého webu předchází důkladná analýza klíčových slov a trendů vyhledávání, která je základním kamenem pro návrh správné struktury a stanovení relevantních cílů webu.

Váš nový web napojíme na analytické nástroje, takže budeme mít kdykoliv k dispozici důležité statistiky pro sledování plnění cílů webu. Na základě získaných údajů můžeme zjistit, co se na webu děje, a pomoci vám pochopit, jak se návštěvníci webu chovají. Díky tomu budeme schopni průběžně identifikovat slabá místa webu a navrhovat efektivní optimalizaci.

Potřebujete nový web?

Zatím žádný web nemáte, takže nemáte co propagovat, měřit a analyzovat? Nebo váš současný web nemá takové výsledky, jaké si představujete? Rádi vám kvalitní a úspěšný web vytvoříme.

Děláme i skvělou kávu...

Zastavte se u nás na skvělou kávu. Rádi vám ukážeme co děláme, jak to děláme a hlavně jaké máme výsledky.

Napište nám!