Informační systém (CRM+ERP+CMS)

Nekončíme u tištěných katalogů nebo e-shopů. Pomáháme zvládat všechny firemní procesy. Sdílení informací o zákaznících i dodavatelích,  zakázkách, odbavení externích i interních požadavků, řízení firemních zdrojů, řešení reklamací a servisu.

cpilot-titulka

Informační technologie, které vám znatelně ulehčí práci

Je nám jasné, že nemáte času nazbyt a často máte pocit, že byste potřebovali další pár rukou (nebo zaměstnanců), že máte na ploše otevřených deset tabulek a stále v nich něco hledáte, kopírujete a hledáte. Zjednodušíme vám práci – odteď budete mít všechno přehledně v jednom systému, dostupné i z mobilu.

Moderní systém pro firmy i jednotlivce

Společně s našimi zákazníky jsme vyvinuli moderní informační systém cPilot pro efektivní řízení firemních procesů od zpracování požadavků a správu helpdesku, přes kalkulace a objednávky, výkazy práce, fakturace i platby napojené přímo na banku, docházku a knihy cest až po vyhodnocení i reportování a možná ještě dál.

Součást firemní identity

Způsob jakým firma nebo jednotlivec komunikuje s okolím, jak reaguje na zákaznické požadavky, jak řeší reklamace nebo servis, jak zpracovává a vyhodnocuje obrovské množství další informací, tvoří důležitou součást firemní identity. Proto je potřeba vytvořit komunikační pravidla nejen obsahová ale i vizuální. Se systémem cPilot to jde jaksi samo. Všechny výstupy jsou vizuálně jednotné, přehledné a srozumitelné.

Děláme to jinak

Většina běžných informačních systémů je postavena na technologiích z 90. let minulého století a pouze se snaží doplnit některé současné postupy. Některé systémy jsou pro uživatele příliš složité a vyžadují každodenní zásah IT oddělení. Tam kde již dnes pracují s ERP a CRM většinou používají více systémů současně a data mezi nimi sdílí nebo kopírují. Děláme to jinak.

cPilot je moderní systém založený na pokročilých technologiích a logických postupech, který vám usnadní každodenní práci. Veškerá data jsou dostupná ihned bez nutnosti složitého sdílení. Všechny informace máte na jednom místě a jsou vzájemně propojené. Systém je modulární a otevřený pro budování individuálních agend a postupů. 

Děláme i skvělou kávu...

Zastavte se u nás na skvělou kávu. Rádi vám ukážeme co děláme, jak to děláme a hlavně jaké máme výsledky.

Napište nám!