Co děláme a co umíme

Pomáháme firmám budovat jejich firemní identitu, a tím uspět na trhu. Pracujeme vždy s potřebným zaujetím, invencí a znalostí. Tvoříme krásné a hlavně funkční věci, které dávají smysl. Pro váš brand jsme prostě konstruktér, navigátor, pilot i letuška v jedné osobě.

Vyladěný webdesign a vychytaná administrace

Rádi pro vás vytvoříme úspěšný web, který splní všechny požadované cíle. Jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout špičkovou kvalitu a moderní technologie. Navíc vám usnadníme práci, protože s naším přehledným administračním systémem zvládnete mnohem víc za podstatně kratší dobu.

Brand a firemní identita

Do puntíku sladěná firemní identita je nutnost – působí profesionálně a důvěryhodně. Vytvoříme pro vás kvalitní značku, logo nebo logotyp a rádi se postaráme o produktové značky, ikony i piktogramy. Samozřejmě vám pomůžeme s uvedením identity do života.

Tvoříme věci smysluplné a použitelné.

Informační systém (CRM, ERP, CMS, IOT)

Nekončíme u tiskovin, internetových prezentací nebo e-shopů. Pomáháme zvládat různé firemní procesy. Sdílení informací o zákaznících i dodavatelích, zakázkách, odbavení externích i interních požadavků, řízení firemních zdrojů, řešení reklamací a servisu.

Zacílený marketing a analytika

Umíme navrhnout optimální marketingovou strategii, zvolíme vhodné komunikační kanály, správně je nastavíme a hlavně všechno dobře změříme a vyhodnotíme.

Tisk a podpora prodeje

Navrhujeme všechny druhy tiskovin od vizitek a dopisních papírů až po prospekty a katalogy. Dodáváme orientační systémy i označení firemních vozů a realizujeme veletržní stánky po celém světě. Naší specialitou jsou historické publikace k výročí firem.

Reklamní a dárkové předměty

S radostí navrhujeme dárky, které nepostrádají vtip, nápad, funkčnost, design a udělají radost vašim obchodním partnerům či zaměstnancům.

Děláme i skvělou kávu...

Zastavte se u nás na skvělou kávu. Rádi vám ukážeme co děláme, jak to děláme a hlavně jaké máme výsledky.

Napište nám!