Webdesign a tvorba úspěšných webů

Rádi pro vás vytvoříme úspěšný web, který splní všechny požadované cíle. Jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout špičkovou kvalitu a moderní technologie. Navíc vám usnadníme práci, protože s naším přehledným administračním systémem zvládnete mnohem víc za podstatně kratší dobu.

webdesign-titulka

Nechte si vytvořit úspěšný web!

Přivedli jsme na svět stovky webových projektů od malých prezentačních webů, přes menší i velké e-shopy, až po nejrůznější atypická řešení tvořená na míru. Díky důkladné analýze prostředí, návrhu správné struktury webu a stanovení relevantních cílů vytvoříme web, který bude pro návštěvníky webu přehledný, pochopitelný a důvěryhodný a povede ke splnění stanovených cílů.

Požitek z návštěvy vašeho webu

Dobře víme, že webdesign není jen „líbivá“ grafika, ale především kvalitní obsah a přehledné ovládání. Proto pro každý webový projekt analyzujeme chování návštěvníků, navrhujeme optimální strukturu, testujeme ovládání a ladíme texty i fotografie. Návštěvníci webů využívají různá zařízení (počítače, tablety, mobily i televize) a jejich internetové připojení má rozdílnou kvalitu. Promyšlená responsivita webu, kdy se webová stránka mění podle zařízení, je u nás samozřejmostí. Přidáváme však také adaptivní vlastnosti, kdy podle zařízení nebo kvality připojení „posíláme“ optimalizované obrázky, videa, nebo měníme celý obsah.

Uživatelé tak budou mít skvělý zážitek z návštěvy vašeho nového webu.

Vytvoříme originální design na základě vašeho firemního vizuálního stylu, který bude pro návštěvníky webu přehledný, pochopitelný a důvěryhodný. Webová prezentace se stane důležitou součástí vaši identity.

E-commerce projekty

Moderní e-shop neumí pouze nabídnout a prodat zboží nebo službu. Skutečné e-commerce řešení umožňuje také řízení skladů, objednání i nákup zboží u dodavatelů, optimalizaci skladových zásob, řízení dopravy, fakturaci a samozřejmě vyhodnocení výkonu.

Moderní technologie a inovace

Internet se velmi rychle rozvíjí a podléhá vývoji nových technologií. Tyto trendy sledujeme, takže si můžete být jistí, že vaše internetová prezentace bude opravdu moderní a na vysoké úrovni z hlediska použitých technologií i zabezpečení.

technologie

Marketing, optimalizace a analytika

Pokud má být web úspěšný, bude nutné ho vhodně propagovat, sledovat a správně vyhodnocovat chování návštěvníků a plnění stanovených cílů a na základě získaných dat web průběžně zdokonalovat. I s tímto vám dokážeme pomoci. Jak děláme internetový marketing?

Ukázky našich webů

Podívejte se vybrané reference z oblasti tvorby webů, logotypů, vizuálních stylů, ...

Chcete úspěšný web?

Rádi pro Vás vytvoříme fungující internetové stránky nebo e-commerce projekt.

Napište nám