E-commerce projekty

Moderní e-shop by měl umět mnohem víc než pouze nabídnout a prodat zboží nebo službu. Skutečné e-commerce řešení umožňuje také řízení skladů, objednání i nákup zboží u dodavatelů, optimalizaci skladových zásob, řízení dopravy, fakturaci a samozřejmě vyhodnocení výkonu.

Základem jsou moderní technologie

Běžný e-shop má průměrnou životnost 3 roky. Dochází nejen ke změně zákazníků a jejich zvyklostí, ale také se mění nabízený sortiment. Pro takový internetový obchod většinou stačí využít levné a zastaralé systémy. Pokud však nechcete za 2 až 3 roky budovat nový e-shop a hledat nového dodavatele, je dobré spolehnout se na technologicky i logicky moderní administrační systém. Náš informační systém cPilot je tím správným řešením.

Analytika a vyhodnocení

E-commerce projekt bude úspěšný pokud dáme uživatelům to, po čem touží. Tvorbě každého webu předchází důkladná analýza potřeb a požadavků, která je základním kamenem pro návrh správné struktury a ovládání webu.

Každý web napojíme na analytické nástroje, které poskytnou důležité statistiky pro sledování návštěvníků a jejich chování. Díky tomu budeme schopni určit slabá místa webu a navrhovat vylepšení.

Reference

Chcete úspěšný web?

Rádi pro Vás vytvoříme fungující internetové stránky nebo e-commerce projekt.

Napište nám